Základní informace I Stavby I Aktuality I Odkazy I Kontakt

 

Tisková konference

Plzeň, 19. listopadu 2008

TK

Primátor města Plzně ing. Pavel Rödl (vpravo) a ředitel ÚKEP ing. Erich Beneš.

Útvar koordinace evropských projektů města Plzně (ÚKEP) uspořádal ve spolupráci s agenturou P.G.Management, která projekt Doplnění vodohospodářské infrastruktury města Plzně celé tři roky propagovala a mediálně podporovala, tiskovou konferenci. Zúčastnil se jí primátor Plzně ing. Pavel Rödl.


Cílem závěrečné tiskové konference bylo informovat média, a jejich prostřednictvím veřejnost, o úspěšném ukončením projektu a zrekapitulovat průběh realizace i čerpání dotací z Evropské unie a od Státního fondu životního prostředí. Na otázky novinářů dále odpovídali ředitel ÚKEP ing. Erich Beneš a zástupce stavebního sdružení Čistá Plzeň, ředitel divize Čechy akciové společnosti HOCHTIEF CZ ing. Luděk Vondrášek.

TK   TK
Ředitel P.G.Management Mikoláš Černý, ředitel ÚKEP ing. Erich Beneš, primátor města Plzně ing. Pavel Rödl a ředitel divize Čechy akciové společnosti HOCHTIEF CZ ing. Luděk Vondrášek (zleva doprava).                   Zástupci médií – ČTK, MF Dnes, Českého rozhlasu Plzeň, NejPressu a Plzeňského deníku.
[ Zpět ]